4 sprawdzone sposoby na udaną randkę

14 lutego, czyli w Dzień Świętego Walentego, powinnyśmy szczególnie zadbać na naszą ukochaną osobę. Bardzo często tego dnia wręczamy kwiaty oraz inne mniej lub bardziej osobiste podarunki. Warto również pomyśleć o spędzeniu tego dnia wspólnie, zapominając na chwilę o codziennej prozie życia. Prezentujemy 4, naszym zdaniem warte polecenia, sposoby na spędzenie walentynek.

1. Randka w kinie

Pierwszy sposób na spędzenie wspólnego czasu jest najłatwiejszy do zorganizowania. Ten sposób spędzania walentynek jest polecany parom o niedużym stażu, które dopiero się poznają i chcą spędzić romantyczne chwile. Można wybrać się na romantyczny seans lub dowolny inny gatunek filmu, jeśli nie gustujecie w romansach.

Kino to może być tylko początek randki. Po seansie można wybrać się do restauracji lub romantyczny spacer.

2. Na sportowo

Jeśli kino wydaje się Wam zbyt oklepanym pomysłem, może warto zorganizować sobie czas w sposób bardziej aktywny. Polecamy wybranie się na dzień do aquaparku. Basen i zjeżdżalnie, to świetny sposób na jedną z pierwszych randek. Podczas aktywności fizycznej wydzielają się endorfiny, które powodują radość i zadowolenie. Dzięki temu możemy być pewni, że druga osoba poczuje się dobrze w naszym towarzystwie. Ponadto kręte zjeżdżalnie oraz ścianki do wspinaczki zapewnią napływ adrenaliny. Na koniec proponujemy wybrać się do sauny, która zapewni kilka intymniejszych chwil.

3. SPA

Jeśli Twoja ukochana osoba jest typem romantyka, to idealnym rozwiązaniem będzie wspólna kojąca kąpiel przy blasku świec. Użycie różnorakich olejków czy płatków róż znakomicie Was zrelaksuje i pozwoli zapomnieć o ciężkim tygodniu pracy.

Dodatkowo warto zrobić swojej ukopanej osobie masaż całego ciała. Masaż, to doskonały sposób na zbliżenie się do siebie.

4. Wynajęcie domku

Doskonałym sposobem na spędzenie walentynek, może być wynajęcie domku daleko poza miastem. Polecamy wynajęcie domku w miejscach, które zapamiętamy na dłużej. Mogą to być góry, ale również morze, które warte jest odwiedzenia nawet zimą. Wynajmując domek warto sprawdzić lokalizację. Widok z okna powinien nastrajać. Spędzając walentynki w domku, można zaplanować kilka dodatkowych atrakcji jak chociażby wymienione wcześniej masaże lub oglądanie ulubionego filmu przy kominku.

Porada: Jeśli chcecie zrobić najbliższej osobie wspaniały walentynkowy prezent, ale chwilowo nie macie gotówki, w VIA SMS PL otrzymacie pieniądze już nawet w 15 minut.

 
Autor:
Ekspert w dziedzinie finansów i bankowości. Maks jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Posiada 4 lata doświadczenia w dziedzinie finansów osobistych. Szczególnie interesuje się produktami kredytowymi oraz rynkiem pożyczek pozabankowych.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *