Nowa wersja serwisu internetowego VIASMS PL

Firma VIASMS PL uruchomiła nową wersję serwisu internetowego www.viasms.pl. Nowy layout został wykonany zgodnie z nowoczesnymi trendami. Minimalistyczna grafika i przejrzysty układ jest odpowiedzią na rosnące oczekiwania klientów korzystających na co dzień z serwisu internetowego.  Technologia responsive web design pozwala dotrzeć do klientów korzystających z urządzeń mobilnych – tabletów i smartfonów. Od teraz na każdym urządzeniu z dostępem do internetu można pożyczyć pieniądze już w 15 minut.

Układ strony głównej został uproszczony, a użyte grafiki podnoszą komfort korzystania z serwisu. Udoskonalona została również podstrona rejestracyjna. Teraz jeszcze łatwiej można zmienić kwotę wnioskowanej pożyczki, nawet w trakcie wypełniania formularza rejestracyjnego.

Z okazji uruchomienia nowej wersji serwisu internetowego, pomyślano również o oczekiwaniach klientów. Od teraz maksymalna kwota pożyczki wynosi aż 4000zł.

 
Autor:
Ekspert w dziedzinie finansów i bankowości. Maks jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Posiada 4 lata doświadczenia w dziedzinie finansów osobistych. Szczególnie interesuje się produktami kredytowymi oraz rynkiem pożyczek pozabankowych.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *