Pożyczki prywatne

01.06.2014. Do pożyczek prywatnych można zaliczyć wszystkie pożyczki, które nie są udzielane przez banki. Pozabankowe firmy udzielające pożyczek chwilówek oferują produkt finansowy, który można określić mianem „pożyczki prywatnej”.

Informacje o zaciąganych pożyczkach prywatnych nie są dostępne dla banków i Biurze Informacji Kredytowej i dane klienta nie są nigdzie przekazywane. Prywatny charakter pożyczek krótkoterminowych to nie jedyna ich zaleta. Niewątpliwe do jednej z najważniejszych cech chwilówek zaliczyć można jawność wszystkich opłat oraz szybkość i łatwość ich zaciągania. Pożyczki prywatne dostępne się dla klientów nawet w czasie krótszym niż 15 minut. Ponadto taka pożyczka prywatna jest łatwo osiągalna, to znaczy weryfikacja klientów nie jest tak restrykcyjna jak w bankach i przez to pożyczki charakteryzują się znacznie większą przyznawalnością.

Pożyczki prywatne mogą mieć różny charakter. Mogą to być pożyczki zaciągane od znajomych, rodziny lub poprzez strony społecznościowe. Mogą to być również pożyczki gotówkowe lub pożyczki online, czyli takie jakie oferuje firma VIA SMS.

Ponadto pożyczki prywatne są bezpieczne oraz łatwe w spłacie. Nawet w przypadku kiedy pożyczkobiorca ma trudności z terminową spłatą pożyczki, to istnieje możliwość przedłużenia terminu spłaty.

Kiedy warto korzystać z pożyczek prywatnych?

Szybkie pożyczki prywatne, to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które potrzebują pieniędzy natychmiast i które nie chcą po pomoc udać się do banku. Pożyczki zaciągane w ten sposób pozwalają na regulowanie najważniejszych zobowiązań oraz przydają się w sytuacjach nietypowych, kiedy chwilowy brak gotówki staje się przeszkodą w osiągnięciu najbliższych celów.

Szybka pożyczka

29.11.2012.

Dosyć popularne jest powszechne przekonanie, że pożyczki pozabankowe biorą na ogół ci, którzy mają niezbyt pozytywną historię kredytową. Tymczasem pożyczka przez Internet, pożyczka bez udokumentowanych dochodów, pożyczki chwilówki to dobre rozwiązanie po prostu na szybkie uzyskanie wsparcia finansowego. Często wymagany jest tylko dostęp do Internetu, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób zapracowanych, chcących pożyczyć niewielką kwotę.

Pożyczki pozabankowe

27.11.2012.

Numer telefonu, imię i nazwisko, pesel, numer dowodu osobistego… Jakby tego było mało, musisz udowodnić, że posiadasz pracę ze stałymi dochodami, nie zalegasz z nieterminowo spłacanymi kredytami, że mąż pracuje, że żona też zarabia na utrzymanie. Banki chcą wiedzieć o nas wiele, wydawałoby się nawet, że o wiele za wiele, kiedy zawitamy w bankowe progi po kredyt. Nie chcesz lub nie możesz korzystać z tego typu usług w banku? Na pomoc w takich sytuacjach przychodzą firmy oferujące pożyczki pozabankowe.

Pożyczki online

01.06.2014.

Pożyczki zaciągane online, czyli przez internet to doskonały sposób na pozyskanie szybkiego kapitału. Bardzo często pieniądze potrzebne są nam od razu. W takim przypadku nie ma czasu na udanie się do banku, gdzie następuje długa weryfikacja i jest sprawdzana historia kredytowa.

Godziny pracy VIA SMS

Pon.- Pt.: 8:00-22:00
Sob.: 8:00-18:00
Niedz.: 8:00-16:00

Godziny pracy Cashalot

Pon.- Pt.: 9:00-17:00
So.-Ndz.: NIECZYNNE