Jak pożyczyć?

Wybierz kwotę chwilówki - Wniosek o pożyczkę

Na stronie internetowej VIA SMS PL wybierz kwotę i termin na kalkulatorze. Kliknij przycisk "Weź pożyczkę" i postępuj zgodnie z dalszymi wskazówkami.

Jeśli pierwszy raz korzystasz z pożyczki od VIA SMS PL podczas rejestracji należy podać swoje imię i nazwisko, adres, numer dowodu osobistego i PESEL oraz numer telefonu komórkowego. Aby uzyskać pożyczkę musisz tylko spełnić kilka wymogów – musisz mieć polskie obywatelstwo, wiek pomiędzy 20, a 72 lat, mieć stały dochód oraz nie możesz posiadać negatywnej historii kredytowej.

Po rejestracji na swój telefon komórkowy otrzymasz SMS z kodem, który należy wprowadzić w okienko na naszej stronie internetowej.

Jeżeli to Twoja pierwsza pożyczka na nasz rachunek bankowy prześlij 0,01 zl (1 grosz) opłaty rejestracyjnej ze swojego osobistego konta bankowego*. W tytule przelewu umieść koniecznie informacje "Potwierdzam upoważnienie VIASMS PL do zapytań w bazach informacji gospodarczych, ID [Twój numer Klienta]". W ten sposób najbezpieczniej poinformujesz nas o swoim rachunku bankowym (proszę pamiętać, iż opłata 0,01 zl (1 grosz) jest bezzwrotna i płatna tylko raz - podczas rejestracji. Aby ponownie wziąć pożyczkę trzeba tylko wysłać SMS z podaniem żądanej kwoty lub złożyć dyspozycje poprzez swój profil na stronie VIA SMS PL).

Prosimy o nie korzystanie z firm oferujących możliwość błyskawicznych przelewów międzybankowych. Przelew powinien przyjść z Twojego osobistego konta, ponieważ na to konto będziemy w przyszłości przelewać Twoje pożyczki. Przypominamy, iż możesz korzystać z naszych usług tyle razy ile tylko chcesz, jednak możesz otrzymać kolejną pożyczkę dopiero po spłacie poprzedniej.

* VIA SMS PL ma rachunki w następujących bankach: Millennium Bank, mBank/ Multibank/ BRE Bank SA/ Orange Finanse, BZWBK, PKO BP/ Inteligo, Pekao SA, Alior Bank SA / T-mobile / Meritum, ING Bank; jeśli masz rachunek w jednym z tych banków, wyślij proszę opłatę rejestracyjna (1 grosz) na nasze konto w tym banku, a otrzymamy przelew w ciągu kilku minut. Jeśli masz rachunek w innym banku, prześlij proszę opłatę rejestracyjna pożyczkobiorcy na VIA SMS rachunek w Millennium Bank. W tym przypadku opłatę otrzymamy w ciągu jednego dnia roboczego.

Potwierdź swoją decyzję - Otrzymaj pieniądze

Po zakończeniu przez Ciebie rejestracji niezwłocznie podejmiemy decyzje dotycząca przyznania pożyczki. Poinformujemy Cię o naszej decyzji SMS-em. Jeśli odpowiedz jest pozytywna żądana kwota będzie w ciągu 15 minut przesłana na Twoje konto. Czas realizacji przelewu zależy od banku w jakim masz rachunek. Jeżeli masz rachunek w Millennium Bank, mBank / MultiBank / BRE Bank SA, BZWBK, PKO BP / Inteligo, Pekao SA, Alior Bank lub ING Bank przelew znajdzie się na Twoim rachunku już w 15 minut!*

* UWAGA! Większość banków w których mamy konta nie realizuje przelewów w weekendy, np. BRE Bank, za którego pośrednictwem realizujemy przelewy do mBanku przekazuje przelewy zlecone do 20:00 w dni robocze. Z kolei ING Bank realizuje przelewy do 20:00 w dni robocze i w soboty. Może więc zdarzyć się tak, że przelew zlecony na konto Klienta dotrze na jego konto dopiero w kolejny dzień roboczy.

Odbierz pieniądze - Zrealizuj swoje plany!

Osiągnij swoje cele dzięki szybkiej pożyczce od VIA SMS PL. Jeżeli masz rachunek w tym samym banku co my to pożyczkę otrzymasz już nawet w ciągu 15 minut!

Godziny pracy VIA SMS

Pon.- Pt.: 8:00-22:00
Sob.: 8:00-18:00
Niedz.: 8:00-16:00