Jak pożyczyć?

Wybierz kwotę chwilówki - Wniosek o pożyczkę

Na stronie internetowej VIA SMS PL wybierz kwotę i termin na kalkulatorze. Kliknij przycisk "Weź pożyczkę" i postępuj zgodnie z dalszymi wskazówkami.

Jeśli pierwszy raz korzystasz z pożyczki od VIA SMS PL podczas rejestracji należy podać swoje imię i nazwisko, adres, numer dowodu osobistego i PESEL oraz numer telefonu komórkowego. Aby uzyskać pożyczkę musisz tylko spełnić kilka wymogów – musisz mieć polskie obywatelstwo, wiek pomiędzy 20, a 72 lat, mieć stały dochód oraz nie możesz posiadać negatywnej historii kredytowej.

Po rejestracji na swój telefon komórkowy otrzymasz SMS z kodem, który należy wprowadzić w okienko na naszej stronie internetowej.

Jeżeli to Twoja pierwsza pożyczka skorzystaj z bezpłatnej metody identyfikacji (INSTANTOR/Kontomatik)*, umożliwia ona natychmiastową weryfikację rachunku bankowego Pożyczkobiorcy.

Prosimy o nie korzystanie z firm oferujących możliwość błyskawicznych przelewów międzybankowych. Przelew powinien przyjść z Twojego osobistego konta, ponieważ na to konto będziemy w przyszłości przelewać Twoje pożyczki. Przypominamy, iż możesz korzystać z naszych usług tyle razy ile tylko chcesz, jednak możesz otrzymać kolejną pożyczkę dopiero po spłacie poprzedniej.

* Więcej informacji na ten temat znajduje się na stronie dostawcy usługi, firmy Instantor AB oraz Kontomatik.

Potwierdź swoją decyzję - Otrzymaj pieniądze

Po zakończeniu przez Ciebie rejestracji niezwłocznie podejmiemy decyzje dotycząca przyznania pożyczki. Poinformujemy Cię o naszej decyzji SMS-em. Czas realizacji przelewu zależy od banku w jakim masz rachunek. W VIA SMS PL korzystamy z usługi natychmiastowych przelewów Dotpay. Jeśli Twój bank jest obsługiwany przez naszego partnera, to pożyczkę otrzymasz tego samego dnia!*

* UWAGA! Pełna lista banków znajduje się na stronie Dotpay.

Odbierz pieniądze - Zrealizuj swoje plany!

Osiągnij swoje cele dzięki szybkiej pożyczce od VIA SMS PL.

Godziny pracy VIA SMS

Pon.- Pt.: 8:00-16:00
Wnioski rozpatrywane są 24/7