Pożyczka pozabankowa


Pożyczka pozabankowa


Pożyczka pozabankowa to szybka pożyczka gotówkowa zaciągana w wysokości do 4000 złotych na okres 30 dni. W związku z tym, ze pożyczka pozabankowa udzielana jest na uproszczonych warunkach i bez formalności można ją otrzymać na dowód osobisty w ciągu 15 minut. Szybkość oraz wygoda uzyskania pożyczki pozabankowej przez internet sprawiają, że sięga po nią coraz więcej konsumentów szukających niewielkiej gotówki dostępnej od ręki.

Co to jest pożyczka pozabankowa?


Pożyczka pozabankowa to ekspresowa możliwość pozyskania gotówki w wysokości od 100 do 4000 złotych udzielanej na relatywnie krótki okres czasu osobom, które potrzebują pilnie środków finansowych na dowolny cel. Pożyczka pozabankowa dostępna jest praktycznie od zaraz i stanowi alternatywę wobec kredytów bankowych dostępnych z reguły w wyższych kwotach oraz przeznaczonych dla klientów o lepszej historii kredytowej. Największą zaletą pożyczki pozabankowej jest szybkość z jaką instytucje pożyczkowe wypłacają środki swoim klientom, a także dostępność, czyli łatwość w otrzymaniu tego rodzaju pożyczki. Po pożyczki pozabankowe sięgają na ogół konsumenci, którzy z różnych przyczyn nie chcą bądź nie mogą zadłużyć się w bankach – na przykład z uwagi na zbyt duże ryzyko z perspektywy banku lub z powodu zbyt niskich dochodów własnych. Takie osoby stają się naturalnymi klientami sektora pozabankowego, który oferuje nieco droższe produkty finansowe, ale wypłaca drobną gotówkę w szybki i wygodny sposób zapewniając wsparcie finansowe dla około 1,5 miliona konsumentów rocznie.

Pożyczka pozabankowa przez internet


Pożyczka pozabankowa przez internet to najwygodniejsza forma skorzystania z szybkiej pożyczki gotówkowej online bez konieczności wychodzenia z domu. Żeby sięgnąć po internetową pożyczkę pozabankową wystarczy posiadać tylko dowód osobisty, telefon komórkowy oraz konto w banku. Na serwisie internetowym instytucji pozabankowej za pomocą intuicyjnych suwaków należy wybrać kwotę pożyczki, którą jesteśmy zainteresowani oraz okres spłaty. Następnie wypełnić prosty wniosek online uzupełniając w formularzu dane tożsamości oraz informacje związane z poziomem osiąganych dochodów oraz zobowiązań. Cała procedura związana z weryfikacją naszych danych i wydania decyzji pożyczkowej jest błyskawiczna, a środki finansowe mogą zostać przekazane klientowi bezpośrednio na konto w czasie krótszym niż 15 minut. Bogata oferta pożyczek pozabankowych przez internet pozwala nie tylko znaleźć ofertę szybkiej pożyczki najlepiej dopasowanej do naszych indywidualnych potrzeb, ale porównując propozycję różnych firm pozabankowych wybrać najkorzystniejsze pożyczki online pod względem finansowym. W ofertach wielu form oferujących pożyczkę pozabankową przez internet możemy znaleźć również propozycję pierwszej pożyczki udzielanej całkowicie za darmo.

Pożyczka pozabankowa za darmo


Pożyczka pozabankowa za darmo to możliwość wzięcia kwoty 1500 złotych na okres 30 dni całkowicie bez żadnych kosztów z rzeczywistym oprocentowaniem wynoszącym prawdziwe 0%. Darmowa pożyczka pozabankowa przeznaczona jest tylko dla nowych klientów i można z niej skorzystać tylko raz. Pierwsza pożyczka za 0 złotych pozwala w bezpieczny sposób przekonać się jak wyglądają mechanizmy i procedury związane z udzielaniem pożyczek pozabankowych. Jest to propozycja całkowicie bez zobowiązań – każdy klient, który pierwszy raz zaciągnie pożyczkę pozabankową i spłaci w terminie, zwróci kwotę w dokładnie takiej samej wysokości w jakiej ją pożyczył. Firma pożyczkowa nie naliczy z tego tytułu żadnych odsetek ani oprocentowania. Pożyczka pozabankowa za darmo opłaca się zarówno klientowi, który korzysta z bezpłatnej gotówki oraz instytucji pożyczkowej, która zdobywa nowych klientów. Zadowolony z tej formy współpracy klient może w przyszłości zacząć aktywnie korzystać z innych rozwiązań finansowych oferowanych przez firmę pozabankową. Warto wspomnieć, że stali klienci, tzn. tacy, którzy zaciągali już wcześniej szybkie pożyczki i spłacili je w terminie mogą sięgać po wyższe kwoty pożyczek pozabankowych na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Szybka pożyczka pozabankowa


Szybka pożyczka pozabankowa to możliwość otrzymania ekspresowej pożyczki gotówkowej w czasie krótszym niż 15 minut. Dzięki jednoczesnemu wykorzystaniu technologii oraz uproszczeniu wymagań niezbędnych do uzyskania pożyczki pozabankowej firmy pożyczkowe są w stanie błyskawicznie weryfikować poprawność danych pozostawionych przez klientów ubiegających się o uzyskanie pożyczki, a także w oparciu o zbadanie ich wiarygodności oraz zdolności kredytowej wydawać niemalże od ręki decyzje pożyczkowe. Pożyczkobiorcy są o nich informowani za pomocą wiadomości sms. Zarówno samo wypełnienie wniosku o pożyczkę pozabankową jest proste i zajmuje około 2 minut, jak równie sprawne jest jego przetworzenie przez firmę pożyczkową. Realizacja przelewu na konto klienta następuje natychmiast po zweryfikowaniu przez niego swej tożsamości, czyli załączeniu skanu dowodu osobistego dołączonego do wypełnionego formularza pożyczkowego oraz wykonaniu przelewu weryfikacyjnego w symbolicznej kwocie w wysokości 1 grosza na rachunek wskazany przez instytucję pozabankową. Czas oczekiwania na przelew nadany przez firmę pożyczkową zależy już od instytucji bankowej, w której klient posiada rachunek osobisty.

Pożyczka pozabankowa bez zaświadczeń


Pożyczka pozabankowa udzielana jest bez zaświadczeń o wysokości dochodów ani formalności w postaci konieczności dołączania dokumentów potwierdzających rodzaj umowy w oparciu o którą jesteśmy zatrudnieni. Jedynym dokumentem formalnym niezbędnym do uzyskania pożyczki w sektorze pozabankowym jest dowód osobisty, a tylko w szczególnych przypadkach możemy zostać poproszeni o dołączanie również historii obrotów z naszego rachunku bankowego. Pożyczka pozabankowa udzielana na uproszczonych zasadach stanowi nie tylko dużą wygodę dla pożyczkobiorców, którzy oszczędzają wiele czasu związanego z koniecznością kompletowania dokumentów, ale również znika obawa, że przedstawione zaświadczenia mogłyby wpłynąć na decyzję odmowną udzielenia pożyczki w związku np. z powodu zbyt krótkiego okresu zatrudnia lub formy umowy na podstawie której jest nawiązany stosunek pracy. Pożyczka pozabankowa bez zaświadczeń otwiera możliwość otrzymania wsparcia finansowego zwłaszcza osobom prowadzącym jednoosobowe działalności gospodarcze czy zatrudnionych na umowach śmieciowych (umowa o dzieło, umowa zlecenie). Sektor pozabankowy nie dyskryminuje również rencistów i emerytów, a także osób pobierających świadczenia z innych źródeł np. alimenty, stypendia czy inne świadczenia socjalne.

Pożyczka pozabankowa dla zadłużonych


Pożyczka pozabankowa dla zadłużonych daje szansę starania się o pożyczkę gotówkową przez klientów, którzy posiadają już jakieś zobowiązania finansowe w postaci kredytów zaciągniętych w bankach lub chwilówek pozabankowych. Dla instytucji pozabankowej ważna jest nasza zdolność kredytowa, czyli to jak duży procent stanowi spłacane przez nas zadłużenie w stosunku do wysokości osiąganych przez nas dochodów, ale kluczową informacją jest to, jak rzetelnie radzimy sobie ze spłatą naszych aktualnych zobowiązań. Jeżeli nawet posiadamy długi, lecz nie stanowią dla nas problemu z terminową spłatą możemy wnioskować o pożyczkę pozabankową dla zadłużonych i z dużym prawdopodobieństwem taka pożyczka zostanie nam przyznana. Pożyczka pozabankowa cieszy się dużą popularnością wśród osób z gorszą historią kredytową, której banki z uwagi na niską ocenę w BIK odmawiają udzielenia kredytów (zobacz także: pożyczki bez bik). Tacy klienci stają się naturalnie klientami sektora pozabankowego, który udziela wsparcia finansowego w oparciu o dużo łatwiejszych do spełnienia kryteria. Pożyczka pozabankowa dla zadłużonych daje możliwość warunkowego wzięcia dodatkowej gotówki przez osoby zadłużone, które terminowo regulują swoje dotychczasowe zobowiązania. Mimo liberalnych warunków na jakich udzielana jest pożyczka pozabankowa dla zadłużonych z tej formy finansowania zdecydowanie wykluczeni są klienci, którzy posiadają wpisy w KRD czy BIG. Posiadanie negatywnych wpisów w bazach tych instytucjach świadczy o poważnych problemach finansowych pożyczkobiorców – całkowitego braku lub opóźnień w spłatach zaciągniętych zobowiązań.

Pożyczka pozabankowa opinie


Produkt jakim jest pożyczka pozabankowa cieszy się dobrą opinią wśród klientów, którzy mogą pożyczać szybko i od ręki drobne kwoty pieniędzy bez konieczności wychodzenia z domu. Dzięki stale rosnącej konkurencji, zwłaszcza na rynku pozabankowych pożyczek internetowych koszt pożyczanych pieniędzy systematycznie się zmniejsza, a firmy pożyczkowe kusza klientów coraz to nowymi promocjami (np. możliwość wzięcia atrakcyjnie oprocentowanej pożyczki wakacyjnej czy pożyczki świątecznej). Wybierając instytucję pozabankową w której chcemy zaciągnąć pożyczkę powinniśmy również zapoznać się z opiniami na jej temat na forach internetowych, a przede wszystkim bardzo dokładnie przenalizować warunki na jakich udziela pożyczek oraz przeczytać umowę. Dzięki wprowadzonym przepisom ograniczającym wysokość oprocentowania pożyczek pozabankowych oraz ich kosztów pozaodsetkowych, a także obowiązkowi informacyjnemu w zakresie wykazu wszystkich opłat wiążących się z tym produktem, wzięcie pożyczki pozabankowej we wiarygodnej instytucji jest bezpieczne. Najlepszej pożyczki pozabankowej, czyli takiej, która zostanie udzielona na jak najkorzystniejszych warunkach finansowych powinniśmy szukać zdecydowanie w internecie.

Szybkie pożyczki gotówkowe

28.07.2017.

Szybkie pożyczki gotówkowe to gotówka bez żadnych formalności, przyznawana na dowód w ciągu 15 minut. Z szybkiej pożyczki gotówkowej skorzystamy przez internet wypełniając prosty wniosek pożyczkowy, a środki finansowe w błyskawiczny sposób trafią bezpośrednio na nasze konto. Wysokość szybkiej pożyczki gotówkowej wacha się od 100 zł do 4000 złotych, a środki zwykle są przyznawane na 30 dni i możemy je poznaczyć na dowolny cel.

Kredyt na dowód

28.07.2017.

Kredyt na dowód to najszybsza i najprostsza forma wsparcia gotówkowego w postaci pożyczki dostępnej przez internet. Kredyt na dowód oznacza najczęściej chwilówkę bez dokumentów i formalności, którą zaciągniemy jedynie na dowód osobisty bez zaświadczeń o zarobkach. Szybki kredyt na dowód otrzymamy w wygodny sposób wypełniając prosty wniosek pożyczkowy dostępny na stronie internetowej pozabankowej firmy pożyczkowej. Procedura rozpatrzenia i weryfikacji wniosku o kredyt na dowód jest błyskawiczna, a środki finansowe mogą zostać wypłacone nawet w ciągu 15 minut.

Pożyczki pozabankowe

27.11.2012.

Numer telefonu, imię i nazwisko, pesel, numer dowodu osobistego… Jakby tego było mało, musisz udowodnić, że posiadasz pracę ze stałymi dochodami, nie zalegasz z nieterminowo spłacanymi kredytami, że mąż pracuje, że żona też zarabia na utrzymanie. Banki chcą wiedzieć o nas wiele, wydawałoby się nawet, że o wiele za wiele, kiedy zawitamy w bankowe progi po kredyt. Nie chcesz lub nie możesz korzystać z tego typu usług w banku? Na pomoc w takich sytuacjach przychodzą firmy oferujące pożyczki pozabankowe.

Godziny pracy VIA SMS

Pon.- Pt.: 8:00-22:00
Sob.: 8:00-18:00
Niedz.: 8:00-16:00
Godziny Pracy w dni świąteczne:
21.0408:00-16:00
22.0408:00-16:00