Pożyczka pozabankowa


Pożyczka pozabankowa


Pożyczka pozabankowa to szybka pożyczka gotówkowa zaciągana w wysokości do 4000 złotych na okres 30 dni. W związku z tym, ze pożyczka pozabankowa udzielana jest na uproszczonych warunkach i bez formalności można ją otrzymać na dowód osobisty w ciągu 15 minut. Szybkość oraz wygoda uzyskania pożyczki pozabankowej przez internet sprawiają, że sięga po nią coraz więcej konsumentów szukających niewielkiej gotówki dostępnej od ręki.

Co to jest pożyczka pozabankowa?


Pożyczka pozabankowa to ekspresowa możliwość pozyskania gotówki w wysokości od 100 do 4000 złotych udzielanej na relatywnie krótki okres czasu osobom, które potrzebują pilnie środków finansowych na dowolny cel. Pożyczka pozabankowa dostępna jest praktycznie od zaraz i stanowi alternatywę wobec kredytów bankowych dostępnych z reguły w wyższych kwotach oraz przeznaczonych dla klientów o lepszej historii kredytowej. Największą zaletą pożyczki pozabankowej jest szybkość z jaką instytucje pożyczkowe wypłacają środki swoim klientom, a także dostępność, czyli łatwość w otrzymaniu tego rodzaju pożyczki. Po pożyczki pozabankowe sięgają na ogół konsumenci, którzy z różnych przyczyn nie chcą bądź nie mogą zadłużyć się w bankach – na przykład z uwagi na zbyt duże ryzyko z perspektywy banku lub z powodu zbyt niskich dochodów własnych. Takie osoby stają się naturalnymi klientami sektora pozabankowego, który oferuje nieco droższe produkty finansowe, ale wypłaca drobną gotówkę w szybki i wygodny sposób zapewniając wsparcie finansowe dla około 1,5 miliona konsumentów rocznie.

Pożyczka pozabankowa przez internet


Pożyczka pozabankowa przez internet to najwygodniejsza forma skorzystania z szybkiej pożyczki gotówkowej online bez konieczności wychodzenia z domu. Żeby sięgnąć po internetową pożyczkę pozabankową wystarczy posiadać tylko dowód osobisty, telefon komórkowy oraz konto w banku. Na serwisie internetowym instytucji pozabankowej za pomocą intuicyjnych suwaków należy wybrać kwotę pożyczki, którą jesteśmy zainteresowani oraz okres spłaty. Następnie wypełnić prosty wniosek online uzupełniając w formularzu dane tożsamości oraz informacje związane z poziomem osiąganych dochodów oraz zobowiązań. Cała procedura związana z weryfikacją naszych danych i wydania decyzji pożyczkowej jest błyskawiczna, a środki finansowe mogą zostać przekazane klientowi bezpośrednio na konto w czasie krótszym niż 15 minut. Bogata oferta pożyczek pozabankowych przez internet pozwala nie tylko znaleźć ofertę szybkiej pożyczki najlepiej dopasowanej do naszych indywidualnych potrzeb, ale porównując propozycję różnych firm pozabankowych wybrać najkorzystniejsze pożyczki online pod względem finansowym. W ofertach wielu form oferujących pożyczkę pozabankową przez internet możemy znaleźć również propozycję pierwszej pożyczki udzielanej całkowicie za darmo.

Pożyczka pozabankowa za darmo


Pożyczka pozabankowa za darmo to możliwość wzięcia kwoty 1500 złotych na okres 30 dni całkowicie bez żadnych kosztów z rzeczywistym oprocentowaniem wynoszącym prawdziwe 0%. Darmowa pożyczka pozabankowa przeznaczona jest tylko dla nowych klientów i można z niej skorzystać tylko raz. Pierwsza pożyczka za 0 złotych pozwala w bezpieczny sposób przekonać się jak wyglądają mechanizmy i procedury związane z udzielaniem pożyczek pozabankowych. Jest to propozycja całkowicie bez zobowiązań – każdy klient, który pierwszy raz zaciągnie pożyczkę pozabankową i spłaci w terminie, zwróci kwotę w dokładnie takiej samej wysokości w jakiej ją pożyczył. Firma pożyczkowa nie naliczy z tego tytułu żadnych odsetek ani oprocentowania. Pożyczka pozabankowa za darmo opłaca się zarówno klientowi, który korzysta z bezpłatnej gotówki oraz instytucji pożyczkowej, która zdobywa nowych klientów. Zadowolony z tej formy współpracy klient może w przyszłości zacząć aktywnie korzystać z innych rozwiązań finansowych oferowanych przez firmę pozabankową. Warto wspomnieć, że stali klienci, tzn. tacy, którzy zaciągali już wcześniej szybkie pożyczki i spłacili je w terminie mogą sięgać po wyższe kwoty pożyczek pozabankowych na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Szybka pożyczka pozabankowa


Szybka pożyczka pozabankowa to możliwość otrzymania ekspresowej pożyczki gotówkowej w czasie krótszym niż 15 minut. Dzięki jednoczesnemu wykorzystaniu technologii oraz uproszczeniu wymagań niezbędnych do uzyskania pożyczki pozabankowej firmy pożyczkowe są w stanie błyskawicznie weryfikować poprawność danych pozostawionych przez klientów ubiegających się o uzyskanie pożyczki, a także w oparciu o zbadanie ich wiarygodności oraz zdolności kredytowej wydawać niemalże od ręki decyzje pożyczkowe. Pożyczkobiorcy są o nich informowani za pomocą wiadomości sms. Zarówno samo wypełnienie wniosku o pożyczkę pozabankową jest proste i zajmuje około 2 minut, jak równie sprawne jest jego przetworzenie przez firmę pożyczkową. Realizacja przelewu na konto klienta następuje natychmiast po zweryfikowaniu przez niego swej tożsamości, czyli załączeniu skanu dowodu osobistego dołączonego do wypełnionego formularza pożyczkowego oraz wykonaniu przelewu weryfikacyjnego w symbolicznej kwocie w wysokości 1 grosza na rachunek wskazany przez instytucję pozabankową. Czas oczekiwania na przelew nadany przez firmę pożyczkową zależy już od instytucji bankowej, w której klient posiada rachunek osobisty.

Pożyczka pozabankowa bez zaświadczeń


Pożyczka pozabankowa udzielana jest bez zaświadczeń o wysokości dochodów ani formalności w postaci konieczności dołączania dokumentów potwierdzających rodzaj umowy w oparciu o którą jesteśmy zatrudnieni. Jedynym dokumentem formalnym niezbędnym do uzyskania pożyczki w sektorze pozabankowym jest dowód osobisty, a tylko w szczególnych przypadkach możemy zostać poproszeni o dołączanie również historii obrotów z naszego rachunku bankowego. Pożyczka pozabankowa udzielana na uproszczonych zasadach stanowi nie tylko dużą wygodę dla pożyczkobiorców, którzy oszczędzają wiele czasu związanego z koniecznością kompletowania dokumentów, ale również znika obawa, że przedstawione zaświadczenia mogłyby wpłynąć na decyzję odmowną udzielenia pożyczki w związku np. z powodu zbyt krótkiego okresu zatrudnia lub formy umowy na podstawie której jest nawiązany stosunek pracy. Pożyczka pozabankowa bez zaświadczeń otwiera możliwość otrzymania wsparcia finansowego zwłaszcza osobom prowadzącym jednoosobowe działalności gospodarcze czy zatrudnionych na umowach śmieciowych (umowa o dzieło, umowa zlecenie). Sektor pozabankowy nie dyskryminuje również rencistów i emerytów, a także osób pobierających świadczenia z innych źródeł np. alimenty, stypendia czy inne świadczenia socjalne.

Pożyczka pozabankowa dla zadłużonych


Pożyczka pozabankowa dla zadłużonych daje szansę starania się o pożyczkę gotówkową przez klientów, którzy posiadają już jakieś zobowiązania finansowe w postaci kredytów zaciągniętych w bankach lub chwilówek pozabankowych. Dla instytucji pozabankowej ważna jest nasza zdolność kredytowa, czyli to jak duży procent stanowi spłacane przez nas zadłużenie w stosunku do wysokości osiąganych przez nas dochodów, ale kluczową informacją jest to, jak rzetelnie radzimy sobie ze spłatą naszych aktualnych zobowiązań. Jeżeli nawet posiadamy długi, lecz nie stanowią dla nas problemu z terminową spłatą możemy wnioskować o pożyczkę pozabankową dla zadłużonych i z dużym prawdopodobieństwem taka pożyczka zostanie nam przyznana. Pożyczka pozabankowa cieszy się dużą popularnością wśród osób z gorszą historią kredytową, której banki z uwagi na niską ocenę w BIK odmawiają udzielenia kredytów (zobacz także: pożyczki bez bik). Tacy klienci stają się naturalnie klientami sektora pozabankowego, który udziela wsparcia finansowego w oparciu o dużo łatwiejszych do spełnienia kryteria. Pożyczka pozabankowa dla zadłużonych daje możliwość warunkowego wzięcia dodatkowej gotówki przez osoby zadłużone, które terminowo regulują swoje dotychczasowe zobowiązania. Mimo liberalnych warunków na jakich udzielana jest pożyczka pozabankowa dla zadłużonych z tej formy finansowania zdecydowanie wykluczeni są klienci, którzy posiadają wpisy w KRD czy BIG. Posiadanie negatywnych wpisów w bazach tych instytucjach świadczy o poważnych problemach finansowych pożyczkobiorców – całkowitego braku lub opóźnień w spłatach zaciągniętych zobowiązań.

Pożyczka pozabankowa opinie


Produkt jakim jest pożyczka pozabankowa cieszy się dobrą opinią wśród klientów, którzy mogą pożyczać szybko i od ręki drobne kwoty pieniędzy bez konieczności wychodzenia z domu. Dzięki stale rosnącej konkurencji, zwłaszcza na rynku pozabankowych pożyczek internetowych koszt pożyczanych pieniędzy systematycznie się zmniejsza, a firmy pożyczkowe kusza klientów coraz to nowymi promocjami (np. możliwość wzięcia atrakcyjnie oprocentowanej pożyczki wakacyjnej czy pożyczki świątecznej). Wybierając instytucję pozabankową w której chcemy zaciągnąć pożyczkę powinniśmy również zapoznać się z opiniami na jej temat na forach internetowych, a przede wszystkim bardzo dokładnie przenalizować warunki na jakich udziela pożyczek oraz przeczytać umowę. Dzięki wprowadzonym przepisom ograniczającym wysokość oprocentowania pożyczek pozabankowych oraz ich kosztów pozaodsetkowych, a także obowiązkowi informacyjnemu w zakresie wykazu wszystkich opłat wiążących się z tym produktem, wzięcie pożyczki pozabankowej we wiarygodnej instytucji jest bezpieczne. Najlepszej pożyczki pozabankowej, czyli takiej, która zostanie udzielona na jak najkorzystniejszych warunkach finansowych powinniśmy szukać zdecydowanie w internecie.

Bezpieczne pożyczki

28.07.2017.

Bezpieczne pożyczki to takie, które zaciągamy w oparciu o kilka podstawowych zasad. Pożyczki pozabankowe kuszą możliwością otrzymania szybkiej gotówki dostępnej od ręki, na dowód i bez BIK. Na pierwszy rzut oka ich oferty wydają się atrakcyjne i bezpieczne. Konieczne jest jednak zachowanie ostrożności, ponieważ firmy pożyczkowe nie podlegają nadzorowi państwa, w takim stopniu jak banki. Powinniśmy być szczególnie rozważni przy podejmowaniu decyzji związanych z zaciąganiem popularnych szybkich pożyczek z uwagi na nasze własne bezpieczeństwo finansowe.

Kredyty pozabankowe

09.10.2017.

Kredyty pozabankowe online to najbardziej dynamicznie rozwijający się sektor rynku kredytowego w Polsce. Kredyt pozabankowy przez internet to możliwość otrzymania z gotówki w ciągu 15 minut bezpośrednio na konto bankowe bez konieczności wychodzenia z domu. Procedura złożenia wniosku o kredyt pozabankowy jest prosta i wygoda – polega na uzupełnieniu podstawowych danych w formularzu kredytowym dostępnym na stronie internetowej firmy pożyczkowej. Uzupełniony i wysłany wniosek kredytowy online jest błyskawicznie przetwarzany, a decyzja o udzielaniu kredytu wydawana niemalże natychmiast. Żeby skorzystać z kredytu pozabankowego online wystarczy posiadać jedynie dowód osobisty, telefon komórkowy oraz rachunek osobisty w banku. Kredyty pozabankowe przyznawane są w oparciu o ocenę zdolności i wiarygodności kredytowej konsumentów na podstawie danych otrzymanych z baz BIG, KRD czy BIK. Osoba ubiegająca się o kredyt pozabankowy musi wykazać się również potencjałem do spłaty zobowiązania i zadeklarować osiąganie dochodów umożliwiających zwrot zaciągniętej pożyczki. Z tego firmy udzielające pożyczek pozabankowych nie oczekują formalności w postaci zaświadczeń o wysokości osiąganych zarobków oraz umów potwierdzających zatrudnienie. Dla wszystkich nowych klientów sięgających po raz pierwszy po kredyty pozabankowe firmy pożyczkowe przewidują specjalne promocje, w tym możliwość wzięcia kredytu pozabankowego całkowicie za darmo, czyli zwrotu dokładnie takiej samej sumy pieniędzy bez żadnych dodatkowych kosztów.

Chwilówki na dowód

09.10.2017.

Chwilówki na dowód to najszybsze i najłatwiejsze w otrzymaniu mikropożyczki pozabankowe udzielane na krótkie okresy czasu (przeważnie na 30 dni) w kwotach nie przekraczających kilku tysięcy złotych. Żeby otrzymać chwilówkę na dowód nie potrzebna przedstawiać żadnych innych dokumentów poza dowodem tożsamości i nie są wymagane żadne zabezpieczenia w postaci na przykład zastawu nieruchomości czy innych poręczeń. Chwilówki na dowód to najbardziej dostępny na rynku i udzielany na najbardziej liberalnych warunkach kredyt pozabankowy. Wniosek o chwilówkę na dowód składa się przez internet i wystarczy podać jedynie podstawowe dane tożsamości. W przypadku wydania pozytywnej decyzji przez firmę pożyczkową weryfikacja podanych przez pożyczkobiorcę danych odbywa się poprzez wykonanie przelewu z należącego do niego konta bankowego na kwotę symboliczną 1 grosza. Do otrzymania kredytu na dowód wymagane jest posiadanie wspomnianego rachunku osobistego oraz telefonu komórkowego. Po czynnościach weryfikacyjnych gotówka z chwilówki na dowód przekazywana jest bezpośrednio na konto pożyczkobiorcy i można przeznaczyć ją na dowolny cel.

Godziny pracy VIA SMS

Pon.- Pt.: 8:00-20:00
Wnioski rozpatrywane są 24/7