Weekendowa Warszawa. Sprawdź, co dzieję się w stolicy

Jesień to obfitujący w atrakcje sezon wydarzeń zarówno kulturalnych, jak i sportowych. Choć listopadowa pogoda nie nastraja zbyt optymistycznie, skutecznie zniechęcając do wszelkiej aktywności, warto na przekór niesprzyjającej aurze ruszyć w miasto. A zbliżający się weekend to świetna ku temu okazja. Bo w stolicy, jak zgodnie twierdzą Warszawiacy i turyści, zawsze się coś dzieje. Nie ma więc mowy o jesiennej nudzie. Mieszkańcy Warszawy i okolic – jeśli nie macie jeszcze planów na weekend, podpowiadamy gdzie warto się wybrać po odrobinę rozrywki i kulturalnych doznań.

Michael Jackson symfonicznie

Kolejna odsłona trasy wyjątkowego muzycznego projektu „Tribute to Michael Jackson Symfonicznie” – wielkiego widowiska z udziałem Orkiestry Symfonicznej l’Autunno, Chóru Akademickiego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza oraz znakomitych solistów. Usłyszymy nieśmiertelne przeboje króla muzyki pop, takie jak „Thriller”, „Billie Jean” czy „Man in the mirror” w nowoczesnych i zaskakujących symfonicznych aranżacjach. Na jednej scenie wystąpią gwiazdy polskiej estrady, m.in.: Kuba Badach, Ania Dąbrowska i Natalia Kukulska, którym towarzyszyć będzie band Jacka Piskorza – cenionego producenta i aranżera.

Koncert odbędzie się 5 listopada o godzinie 19:30 w Hali Torwar, ul. Łazienkowska 6a. Ceny biletów: 129 zł (strefa C), 159 zł (strefa B), 249 zł (strefa A).

Wielkie otwarcie Hulakula

Jedna z najpopularniejszych i najstarszych warszawskich kręgielni powraca w nowej lokalizacji, bo w zupełnie nowej odsłonie. Czerwony dywan, blask fleszy, charytatywny turniej gry w kręgle z udziałem celebrytów – tak zapowiada się huczna inauguracja uwielbianego przez Warszawiaków centrum rozrywkowego. Oprócz dotychczasowych 28 torów bowlingowych, 2 placów zabaw dla dzieci, sal tanecznych i konferencyjnych, odnowione centrum zaoferuje gościom zorganizowane imprezy na świeżym powietrzu dla całej rodziny, większe pomieszczenia eventowe oraz restaurację z ogródkiem.

Wielkie otwarcie Hulakula nastąpi już w najbliższą sobotę o godzinie 19:30. Jagiellońska 82B – zapamiętajcie ten adres!

Grand Bazar – targi mody

Prawdziwa gratka dla wszystkich fanów mody, którzy cenią sobie jakość oraz zwracają uwagę na pochodzenie ubrań – w sobotę odbędą się wielkie targi modowe, podczas których będziemy mieć niepowtarzalną okazję, by zobaczyć, przymierzyć i oczywiście kupić oryginalne ubrania i dodatki od polskich projektantów. W zabytkowej przestrzeni stylowego Domu Towarowego Braci Jabłkowskich czekać na nas będzie ze swoją wyjątkową ofertą ponad setka utalentowanych designerów i marek z Polski oraz zagranicy. Zwiedzający prócz zrobienia zakupów będą mogli odpocząć w specjalnie zaaranżowanej na potrzeby wydarzenia strefie relaksu, a także uzyskać darmowe porady od stylisty.

Warszawskie targi odbędą się 5 listopada pod adresem Bracka 25 i potrwają od godziny 11:00 do 19:00.

KJS Puchar Jesieni 2016

Amatorów mocnych wrażeń i dużych prędkości z pewnością zainteresuje zbliżający się KJS Puchar Jesieni, czyli czwarta a zarazem ostatnia w tym sezonie runda Pucharu Automobilklubu Polski. W sobotę zaplanowany jest start i rywalizacja na 11 próbach sprawnościowych w Warszawie i bliskiej okolicy, częściowo na zupełnie nowych, jeszcze nie przejeżdżanych trasach. Bezpośrednio po rywalizacji poznamy tegorocznych mistrzów w klasach oraz laureatów nagrody głównej, którzy będą mieli możliwość wzięcia udziału w kultowym 54. Rajdzie Barbórka. Dla najlepszych organizatorzy przewidują puchary i nagrody rzeczowe. Nie możecie tego przegapić!

Nadchodzący weekend w Warszawie zapowiada się wyjątkowo obiecująco. Na co Wy planujecie się wybrać?

 
Autor:
Ekspert w dziedzinie finansów i bankowości. Maks jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Posiada 4 lata doświadczenia w dziedzinie finansów osobistych. Szczególnie interesuje się produktami kredytowymi oraz rynkiem pożyczek pozabankowych.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *