Wrzesień – very last minute

Sezon letni i wakacyjny nieuchronnie zbliża się ku końcowi. Nastał czas powrotów z urlopów i planowania kolejnego roku. Wypoczęci z naładowanymi akumulatorami możemy dzielnie stawić czoła kolejnym wyzwaniom, które przyniesie nadchodzący okres, a dla tych, którzy nie zdążyli wypocząć mamy doskonałą wiadomość!

Jeśli zaliczasz się do osób, które w tym sezonie nie mogły pozwolić sobie jeszcze na zasłużony wypoczynek, nie przejmuj się! Jeszcze nic straconego. Powodów, dla których nie decydujemy się wyjeżdżać jest co najmniej kilka. Zacznijmy od tych najbardziej prozaicznych, które wielokrotnie są też najbardziej dokuczliwe.

1. Brak wystarczających środków finansowych. To prawda, wielu z nas nie decyduje się na wyjazd ze względu na koszt z tym związany i czasem kilkaset złotych może zaważyć na całym sezonie. A gdyby tak można było pożyczyć brakującą kwotę i w pełni cieszyć się blaskiem i ciepłem, powiedzmy, śródziemnomorskiego słońca?

2. Nasza sytuacja w pracy. Ilu z nas nie dostało urlopów w najbardziej pożądanym okresie? Ilu z nas musiało zastępować kolegów i koleżanki z większym stażem. Twój czas na urlop został przewidziany we wrześniu? I bardzo dobrze, możesz jeszcze skorzystać z wielu ciekawych ofert dostępnych na Internecie. Swoją drogą, Internet wraz z całym swoim bogactwem staje się środowiskiem, które pozwala nam funkcjonować czasem lepiej niż w świecie zewnętrznym. Nie mam tu na myśli zastąpienia świata realnego wirtualnym, ale po prostu oferty dostępne w Internecie są dużo korzystniejsze niż w tzw. „realu”. O tym dlaczego tak jest możesz poczytać w innym z tekstów na naszym blogu.

3. Inne. Cóż, w tej kategorii możemy zamknąć wszystkie czynniki indywidualne warunkujące nasze decyzje, które owszem, są czasem bardzo trudne do przeskoczenia. Oczywiście, jeżeli problemy z którymi przyszło nam się zmierzyć, mają podłoże finansowe, możemy uporać się z nimi chociażby częściowo z pomocą pożyczki VIASMS PL. Pamiętajmy jednak o idei pożyczki krótkoterminowej i wynikających z tego konsekwencjach. Więcej o pożyczce krótkoterminowej możesz dowidzieć się tutaj.

Skoncentrujmy się zatem na dwóch pierwszych powodach braku letniego wypoczynku. Pozostawmy kwestie osobiste z boku i nie udawajmy, że wszystko da się rozwiązać natychmiast jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Wrzesień jest miesiącem, w którym w większości krajów śródziemnomorskich pogoda jak najbardziej sprzyja wypoczynkowi i wciąż można się pięknie opalić. Dodatkowo jest też miesiącem, w którym stosunkowo łatwo otrzymać urlop. Poza tym hotele i pensjonaty nie są już tak oblężone jak w lipcu czy sierpniu, a ceny są niższe niż w sezonie, zatem pojawia się doskonała możliwość wypoczynku jednocześnie zaoszczędziwszy małe co nieco na dodatkową pamiątkę z podróży dla ukochanej osoby. Przeglądając oferty biur podróży łatwo natknąć się na wciąż bardzo atrakcyjne propozycje. I nie chodzi tutaj o podpowiadanie, które biura podroży czy które kraje są na liście takich destynacji. Wiemy sami doskonale gdzie lubimy odpoczywać, a Tunezja, Grecja, Egipt i Turcja od lat należą do naszych ulubionych miejsc, w których regenerujemy się przed nadchodzącym okresem wytężonej pracy.

Oczywiście jeśli mielibyśmy dodatkowo uporać się z  problemem numer 1, a zatem ewentualnymi trudnościami finansowymi, polecamy kolejne dodatkowe rozwiązanie dostępne, nigdzie indziej, a w Internecie. VIASMS PL jest dziś jednym z liderów na rynku krótkoterminowych pożyczek gotówkowych. Na swoją pozycję pracuje już od 2011 roku, kiedy to VIASMS PL ruszyła w Polsce i od razu zyskała nie tylko szerokie grono zadowolonych klientów, ale także uznanie na rynku podobnych produktów, a co za tym idzie zaufanie pożyczkobiorców.

Jeśli ten tekst rozwiał Twoje wątpliwości, nie zwlekaj! Z pomocą Internetu masz jeszcze szansę na swoje wrześniowe very last minute! Życzymy wspaniałej zabawy i udanego wypoczynku z viasms.pl.

 
Autor:
Ekspert w dziedzinie finansów i bankowości. Maks jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Posiada 4 lata doświadczenia w dziedzinie finansów osobistych. Szczególnie interesuje się produktami kredytowymi oraz rynkiem pożyczek pozabankowych.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *