Kredyt na dowód

Kredyt na dowód to najszybsza i najprostsza forma wsparcia gotówkowego w postaci pożyczki dostępnej przez internet. Kredyt na dowód oznacza najczęściej chwilówkę bez dokumentów i formalności, którą zaciągniemy jedynie na dowód osobisty bez zaświadczeń o zarobkach. Szybki kredyt na dowód otrzymamy w wygodny sposób wypełniając prosty wniosek pożyczkowy dostępny na stronie internetowej pozabankowej firmy pożyczkowej. Procedura rozpatrzenia i weryfikacji wniosku o kredyt na dowód jest błyskawiczna, a środki finansowe mogą zostać wypłacone nawet w ciągu 15 minut.

Co to jest kredyt na dowód?

Kredyt na dowód to potoczna nazwa pożyczki, która otrzymamy bez zaświadczeń o wysokości naszych dochodów. Szybki kredyt bez zaświadczeń to oferta kierowana głównie przez pozabankowe instytucje pożyczkowe do klientów szukających pilnego, lecz relatywnie niewielkiego wsparcia finansowego na krótki okres czasu. Kredyty na dowód udzielane są najczęściej w wysokości od 100 do 4000 złotych na okres 1 miesiąca. Ta forma wsparcia finansowego charakteryzuje się uproszczonymi formalnościami niezbędnymi do otrzymania gotówki, co nie oznacza jednak, że środki otrzymamy nie mając pracy czy nie posiadając żadnych dochodów z innych źródeł. Aby dostać kredyt na dowód najczęściej wymagane będzie oświadczenie (deklaracja) o wysokości naszych dochodów i stałych wydatków, które nas obciążają. W niektórych przypadkach firma pożyczkowa może poprosić nas również o wyciąg z konta osobistego z 3 ostatnich miesięcy. Ważne jest również, aby nie posiadać negatywnych wpisów w żadnych bazach dłużników.

Kredyt na dowód to alternatywa wobec kredytów gotówkowych oferowanych przez banki, które nie udzielają zwykle takich kredytów bez zaświadczeń i formalności dla wszystkich grup zawodowych. Banki zgodnie z obowiązującymi procedurami i przepisami wewnętrznymi mają obowiązek skrupulatnego badania zdolności kredytowej i wiarygodności klientów ubiegających się o kredyt. Decyzja kredytowa za każdym razem musi być potwierdzana wymaganymi dokumentami potwierdzającymi poziom zarobków uzyskiwany ze stałych dochodów bądź osiąganymi obrotami na rachunku bieżącym.

Kredyt na dowód bez zaświadczeń o zarobkach

Kredyt na dowód bez zaświadczeń o zarobkach to rozwiązanie dla wszystkich tych, którym zależy na szybkiej pożyczce, której formalności zostały ograniczone do minimum. Aby sięgnąć po taki kredyt wystarczy tylko posiadać dowód osobisty, telefon komórkowy oraz konto osobiste w jednym z polskich banków. Nie są wymagane zaświadczenia o naszym zatrudnieniu, a nie źródłach osiąganych dochodów. Pożyczkobiorcy szukający kredytów na dowód mają najczęściej problem z przygotowaniem i założeniem takich dokumentów na przykład w bankach, które bezwzględnie ich wymagają do udzielania kredytu gotówkowego, albo wiąże się to dla nich ze zbyt dużym dyskomfortem i kosztem poświęcenia czasu, którego pragnął zaoszczędzić. Dla wielu konsumentów przedłożenie zaświadczeń związanych z zatrudnieniem oraz osiąganymi dochodami bywa związane z obawą, że takie informacje wpłynął negatywnie na decyzję instytucji finansowej związaną z przyznaniem kredytu.

Jakie są zalety kredytu na dowód?

Procedura uzyskania szybkiego kredytu na dowód w instytucji pozabankowej jest dużo szybsza i prostsza niż w jakimkolwiek banku. Wnioski pożyczkowej dostępne online zostały uproszczone do tego stopnia, aby klient był w stanie w ciągu kilku minut podać wszystkie wymagane dane. To sprawia, że taką pożyczkę otrzymamy bez konieczności wychodzenia z domu, a także bez poręczycieli czy opłat wstępnych. W celu potwierdzenia wiarygodności zawartych danych w elektronicznym wniosku pożyczkowym wystarczy, że wyślemy z naszego konta bankowego przelew weryfikacyjny w wysokości 1 grosza na wskazany numer rachunku potwierdzający ich prawidłowość. Instytucje pożyczkowe wyspecjalizowane w udzielaniu chwilówek błyskawicznie weryfikują zawarte informacje i wysyłają zapytania do rejestru dłużników BIK, BIG czy KRD. Przyznawalność kredytów na dowód jest jednak relatywnie wysoka, ponieważ pożyczka jest zwykle udzielana wszystkim tym, którzy nie mają negatywnych wpisów w wyżej wymienionych instytucjach i terminowo regulują swoje dotychczasowe zobowiązania (o ile takie posiadają). Decyzja o udzieleniu kredytu na dowód jest błyskawiczna, a klient otrzymuje taką informację za pomocą wiadomości SMS. Przelew w postaci gotówki przekazywany jest bezpośrednio na konto pożyczkobiorcy, który może przeznaczyć środki na dowolny cel.

Kto najczęściej wybiera kredyt na dowód?

Kredyt na dowód wybierają najczęściej konsumenci szukający pilnego sfinansowania ich nagłych potrzeb zakupowych lub gospodarstwa, które znalazły się w przejściowych kłopotach finansowych i zależy im na pozyskaniu zewnętrznych środków w jak najszybszym czasie. Nieplanowane wydatki lub konieczność zaspokojenia bieżących potrzeb wymaga konieczności zdobycia szybkiej gotówki, a najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji staje się szybki kredyt na dowód bez formalności dostępny przez internet. Firmy pożyczkowe wychodzą naprzeciw potrzebom osób młodych, które dopiero rozczyniają swoją pracę zawodową i wiele banków odmawia im wsparcia finansowego ze względu na brak historii kredytowej, a także dla zatrudnionych na umowach innych niż umowy o pracę – na przykład na niestabilnych umowach śmieciowych (umowa o działo, umowa zlecenie), lub tych, którzy osiągają dochody z innych źródeł niż umowy cywilno-prawne: alimenty, stypendia, renty czy emerytury. Rynek kredytów na dowód otwiera się zatem na szerokie grupy społeczne, które nie chcą lub nie mogą skorzystać z relatywnie tańszego finansowania bankowego. Ponadto proste, wygodne i transparentne warunki udzielania mikropożyczek sprawiają, że coraz więcej konsumentów decyduje się na skorzystanie z właśnie takiego finansowania w instytucjach pozabankowych, które stają się dla nich najatrakcyjniejszym rozwiązaniem.

Kredyty pozabankowe

09.10.2017.

Kredyty pozabankowe online to najbardziej dynamicznie rozwijający się sektor rynku kredytowego w Polsce. Kredyt pozabankowy przez internet to możliwość otrzymania z gotówki w ciągu 15 minut bezpośrednio na konto bankowe bez konieczności wychodzenia z domu. Procedura złożenia wniosku o kredyt pozabankowy jest prosta i wygoda – polega na uzupełnieniu podstawowych danych w formularzu kredytowym dostępnym na stronie internetowej firmy pożyczkowej. Uzupełniony i wysłany wniosek kredytowy online jest błyskawicznie przetwarzany, a decyzja o udzielaniu kredytu wydawana niemalże natychmiast. Żeby skorzystać z kredytu pozabankowego online wystarczy posiadać jedynie dowód osobisty, telefon komórkowy oraz rachunek osobisty w banku. Kredyty pozabankowe przyznawane są w oparciu o ocenę zdolności i wiarygodności kredytowej konsumentów na podstawie danych otrzymanych z baz BIG, KRD czy BIK. Osoba ubiegająca się o kredyt pozabankowy musi wykazać się również potencjałem do spłaty zobowiązania i zadeklarować osiąganie dochodów umożliwiających zwrot zaciągniętej pożyczki. Z tego firmy udzielające pożyczek pozabankowych nie oczekują formalności w postaci zaświadczeń o wysokości osiąganych zarobków oraz umów potwierdzających zatrudnienie.

Pożyczka od zaraz

28.07.2017.

Pożyczka od zaraz to szybka pożyczka na konto w ciągu 15 minut dostępna przez internet. Pożyczki od zaraz przyznawane są na dowód, bez formalności i zbędnych dokumentów. Wypełnienie wniosku o pożyczkę od zaraz jest proste i wygodne, a w przypadku pozytywnej weryfikacji środki w postaci gotówki wypłacane są praktycznie natychmiast.

Pożyczki bez zaświadczeń

26.01.2018.

Pożyczki bez zaświadczeń o zarobkach, czyli dokumentów potwierdzających wysokość dochodu to szybkie pożyczki pozabankowe udzielane na uproszczonych zasadach. Pożyczka bez zaświadczeń dostępna jest na dowód osobisty bez żadnych formalności w czasie nawet 15 minut. Pożyczki bez zaświadczeń oferowane są po złożeniu przez klienta jedynie oświadczenia, że posiada dochody umożliwiające mu spłatę zaciągniętego zobowiązania finansowego.

Godziny pracy VIA SMS

Pon.- Pt.: 8:00-16:00
Wnioski rozpatrywane są 24/7