Pożyczki od ręki

Pożyczka od ręki to szybka gotówka przyznawana na dowód osobisty, bez żadnych formalności i zaświadczeń, nawet w ciągu 15 minut. Pożyczki od ręki oferowane są przez instytucje pozabankowe, które wyspecjalizowały się w udzielaniu ekspresowych mikropożyczek przez Internet. Jeżeli potrzebujemy pożyczki gotówkowej bez wychodzenia z domu, środki finansowe są potrzebne nam na już i chcemy przeznaczyć je na dowolny cel, to pożyczka od ręki jawi się najlepszym rozwiązaniem.

Co to jest pożyczka od ręki?

Pożyczka od ręki to błyskawiczna pożyczka, którą otrzymamy bez zaświadczeń o zarobkach posiadając jedynie dowód osobisty, telefon komórkowy oraz konto w banku. Nie są wymagane żadne zastawy ani poręczenia. Firma udzielająca pożyczki od ręki nie pobiera również żadnych opłat wstępnych, a wszystkie prowizje i odsetki wiążące się z taką pożyczką na już są z góry ustalone i jasno komunikowane. Pożyczki od ręki są udzielane zwykle na okres 30 dni, a maksymalna kwota takiej pożyczki od zaraz wyniesie 4000 zł.

Wypełnienie wniosku o pożyczkę od ręki jest proste i w tym celu wystarczy podać jedynie podstawowe dane uzupełniając formularz pożyczkowy dostępny online. Pożyczka od ręki to pożyczka, która otrzymamy bez wychodzenia z domu na dowolny cel.

Jak szybko otrzymasz pożyczkę od ręki?

Pożyczka od ręki to najszybsza pożyczka gotówkowa na rynku. To, ile czasu będziemy czekali na przelew środków od instytucji pożyczkowej na nasze konto będzie zależało od banku, w którym posiadamy nasz rachunek osobisty. Jeżeli dysponujemy kontem w poniższej instytucji bankowej:
Millennium Bank
BRE Bank / mBank / MultiBank
BZWBK
PKO Bank Polski / Inteligo
Alior Bank
ING Bank

to w firmie ViaSms.pl otrzymamy rzeczywiście błyskawiczną pożyczkę od ręki. Pieniądze zostaną przelane na nasze konto natychmiast po rozpatrzeniu złożonego przez nas wniosku. Cały proces począwszy od wypełniania wniosku pożyczkowego przez internet, wykonanie przelewu weryfikującego poprawność zawartych w nim danych, jego rozpatrzenia przez instytucję pożyczkową i wydania decyzji, łącznie z przelewem gotówki na nasze konto zajmie mniej niż 15 minut. Żadna inna instytucja pożyczkowa nie zapewni tak szybkiej wypłaty środków na konto pożyczkobiorcy jak zrobi to ViaSms. Jeżeli posiadamy konto w innym banku niż w wyżej wymienionych to pożyczka gotówka na naszym rachunku znajdzie się maksymalnie w ciągu 3 dni roboczych licząc od momentu wysłania wniosku (z reguły w ciągu 1 dnia).

Dla kogo przeznaczona jest pożyczka od ręki?

Pożyczka od ręki to propozycja skierowany do wszystkich tych, którzy potrzebują pilnej gotówki na zaspokojenie nagłych potrzeb lub chcą w tej sposób sfinansować nadarzająca się okazję zakupową. Sięgając po pożyczkę od ręki konsumenci najczęściej chcą za jej pomocą przeprowadzić naprawdę samochodu, dokonać zakupu sprzętu rtv/agd, wykupić wycieczkę last minute bądź przeznaczyć środki na leczenie swoje bądź bliskich. W takiej sytuacji, kiedy liczy się zwłaszcza czas otrzymania środków konsumenci pragną otrzymać pożyczkę szybko i bez żadnych formalności nawet kosztem tego, że będzie ona nieco droższym rozwiązaniem od kredytu dostępnego w banku. Złożenie wniosku kredytowe w instytucji bankowej za każdym razem będzie wiązało się z koniecznością przejścia przez proces badania zdolności i wiarygodności kredytowej, którego podstawą będą osiągane dochody potwierdzone wymaganymi formalnościami. Czas w jakim bank rozpatrzy wniosek kredytowy i wypłaci pożyczkę gotówkową będzie znacznie dłuży od tego, w jakim pozabankowa instytucja pożyczkowa zapewni realizację popularnej pożyczki od ręki. Warto zaznaczyć, że w związku z coraz większą konkurencją na rynku internetowych pożyczek od ręki firmy pożyczkowe obniżają koszty swoich produktów, a to sprawia, że oprocentowanie szybkich pożyczek staje się coraz bardziej zbliżone do tego, które oferuje sektor bankowy.

Jakie są korzyści z pożyczki od ręki?

Pożyczka od ręki jak sama nazwa wskazuje to pożyczka dostępna niemalże natychmiast. Dzięki rozwojowi technologii zwłaszcza przeniesieniu dużej części rynku kredytowego do internetu, szybkie pożyczki stały się dostępne praktycznie dla każdego niezależnie od wieku, wykształcenia czy miejsca zamieszkania. Uproszczone mechanizmy zarówno samego wnioskowania jak również weryfikacji poprawności składanych danych przez potencjalnych pożyczkobiorców oraz ich zdolności do spłaty zaciąganej pożyczki sprawiają, że chwilówki internetowe stały się niezwykle wygodne i łatwe w zaciąganiu. Pożyczki od ręki udzielane przez renomowane firmy pożyczkowe są również bezpiecznie, ponieważ instytucje pożyczkowe kładą duży nacisk na bezpieczeństwo dostarczanych przez siebie usług w sieci, zapewniają zaszyfrowane połączenia na swoich serwisach internetowych, a także przestrzegają przepisów Ustawy o Ochronie Danych Osobowych.

Czy pożyczka od ręki jest pewna?

Firmom pozabankowym udzielającym pożyczek od ręki zależy również na dobrej reputacji i zadowoleniu klientów, dlatego w transparenty i jasny sposób informują konsumentów o wszystkich kosztach i prowizjach z jakimi wiąże się korzystania z ich produktów finansowych. Z różnych przyczyn tego typu pożyczki muszą być droższe od tradycyjnych kredytów bankowych, choćby z powodu tego, że są udzielane szerokim grupom konsumentów dla których taka pożyczka jest czasem ratunkiem w chwilowych kłopotach finansowych. Pożyczki udzielane od ręki, bez zabezpieczeń i formalności obarczone są podwyższonym ryzykiem instytucji pożyczkowej, która w związku z tym wprowadza własne metody weryfikacji wiarygodności kredytowej swoich klientów sprawdzając ich historię związaną z zadłużeniem w bazach BIK, BIG czy KRD. Pożyczki mimo, że są udzielane od ręki i najczęściej do ich otrzymania wystarczy tylko dowód osobisty nie są przyznawane każdemu. Trzeba wykazać się minimalną zdolnością do spłaty takiej pożyczki, czyli zadeklarować posiadanie stałych dochodów przewyższające koszty życia, a także spłacać terminowo posiadane do tej pory zobowiązania finansowe.

Kiedy warto sięgnąć po pożyczkę od ręki?

Pożyczka od ręki to błyskawiczny kredyt na pokrycie niespodziewanych oraz niezaplanowanych wydatków. Idealne rozwiązanie sprawdzające się w nieoczekiwanych i trudniejszych sytuacjach finansowych, w których potrzebujemy szybkiej gotówki na zaspokojenie bieżących potrzeb. Pożyczka od ręki to również produkt dedykowany osobom prowadzącym intensywny tryb życia charakterystyczny dla nowoczesnej klasy średniej, która finansuje zwiększoną okresowo konsumpcję szybkimi pożyczkami. Kiedy trafia się na przykład okazja atrakcyjnego wyjazdu do SPA w korzystnej cenie czy zakupu gadżetu elektronicznego w promocyjnej cenie takie zachcianki można zrealizować ze środków pochodzących z pożyczki od ręki.

Pożyczki bez zaświadczeń

26.01.2018.

Pożyczki bez zaświadczeń o zarobkach, czyli dokumentów potwierdzających wysokość dochodu to szybkie pożyczki pozabankowe udzielane na uproszczonych zasadach. Pożyczka bez zaświadczeń dostępna jest na dowód osobisty bez żadnych formalności w czasie nawet 15 minut. Pożyczki bez zaświadczeń oferowane są po złożeniu przez klienta jedynie oświadczenia, że posiada dochody umożliwiające mu spłatę zaciągniętego zobowiązania finansowego.

Pożyczka

26.01.2018.

Pożyczka przez internet to możliwość otrzymania szybkiej gotówki w wysokości kilku tysięcy złotych bez formalności i zaświadczeń. Szybka pożyczka online udzielana jest błyskawicznie nawet w ciągu 15 minut.

Pożyczki od znajomych i rodziny

28.07.2017.

Jak mówi stara mądrość ludowa „jeżeli chcesz stracić przyjaciela – pożycz mu pieniądze”. Choć w naszych czasach mocno rozwinęła się działalność kredytowa banków oraz pojawiły się na rynku łatwo dostępne pożyczki oferowane przez instytucje pozabankowe to właśnie rodzina i znajomi przychodzą na myśli jako najłatwiejszy sposób uzyskania wsparcia finansowego w postaci pożyczki. Często jest to jednak źródło będące ostatnią deską ratunku dla zadłużonego. Tego rodzaju pożyczki obwarowane są podwójnym ryzykiem – z jednej strony możemy stracić pieniądze, a z drugiej strony przekreślić relację z osobą nam bliską. Czy zatem powinniśmy decydować się na ich udzielanie?

Godziny pracy VIA SMS

Pon.- Pt.: 8:00-16:00
Wnioski rozpatrywane są 24/7